8.00 W intencji Jolanty Hensel z okazji 60 rocznicy urodzin, w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą
o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wniebowziętej i zdrowie na dalsze lata życia
11.00 Za ++ Jana Pawlik w rocznicę śmierci i żonę Łucję
15.00 Nieszpory
15.30 Dziękczynna w intencji małżonków Marii i Damiana Gilga z okazji 35 rocznicy ślubu z prośbą o Boże
błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej na dalsze lata dla małżonków i całej rodziny
7.00 Za + Gintera Steuer
17.00 Za ++ Różę Buchczyk w rocznicę śmierci, męża Pawła, rodziców, teściów, rodzeństwo oraz Bertraudę
i Henryka Grzegorzek
7.00 Za ++ Danutę Bdura w 16 rocznicę śmierci oraz rodziców Badura i Grużalski
Nabożeństwo do Aniołów
17.00 Za + Elżbietę Dubiniec – od uczestników pogrzebu
7.00 Za ++ Teofilę i Józefa Popczyk
16.30 Nabożeństwo majowe
17.00 Za + Kazimierza Odoleckiego w 4 rocznicę śmierci
7.00 Za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
Adoracja Najswietszego Sakramentu
16.30 Nabożeństwo majowe
17.00 W intencji Małgorzaty Nosal z okazji urodzin
8.00 W intencji Parafian
11.00 W intencji Ojczyzny
15.00 Nabożeństwo majowe
15.30 Dziękczynna za życie, zdrowie i otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki
Bożej Wniebowziętej dla Kacpra Langnera z okazji 18 rocznicy urodzin
7.00 O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
16.00 Nabożeństwo majowe
16.30 Za ++ Jana Kus i żonę Hildegardę
8.00 Za + Cecylię Matuszewską
11.00 Za + Leszka Zawadzkiego w 3 rocznicę śmierci
15.00 Nabożeństwo majowe
15.30 Za + Henryka Gola
7.00 1. Za ++ Janinę i Jana Staniczek oraz synową Jolantę
2. Za + Joannę Pokryszka – od uczestników pogrzebu
17.00 Msza o urodzaje pod Borem - z poświęceniem nowej kapliczki
Nabożeństwo majowe
7.00 Za + Bolesława Tarnowskiego
Nabożeństwo do Aniołów
17.00 Msza o urodzaje na Barwinku
7.00 W intencji Anieli Szczebiot z okazji urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże
błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wniebowziętej i zdrowie na dalsze lata życia
16.30 Nabożeństwo majowe
17.00 1. W intencji Róż Różańcowych, ich rodzin i naszych kapłanów
2. Za + Romualda Kopiec – od uczestników pogrzebu
7.00 Za + Zofię Cenkalik w 4 rocznicę śmierci
Adoracja Najswietszego Sakramentu
16.30 Nabożeństwo majowe
17.00 Za ++ Gertrudę i Jana Świder, synów Gerarda i Ryszarda, Henryka Buchcik i Zygmunta Grzegorzek
7.00 Za ++ Adelę i Jana Gromotka oraz Eufemię i Emila Stefan
16.30 Nabożeństwo majowe
17.00 1. Za + Nikolę Bień w 6 rocznicę śmierci
2. Za + Irenę Pająk – od uczestników pogrzebu
7.00 Za + Dorotę Grajner w I rocznicę śmierci
10.00 Spowiedź dzieci komunijnych
16.00 Nabożeństwo majowe
16.30 Za + Jana Bartoszka w rocznicę śmierci
8.00 Za ++ Dorotę i Gerarda Hensel oraz Cecylie i Seweryna Gańczorz
11.00 Uroczystość I Komunii Świętej klasy III
15.00 Nabożeństwo majowe
15.30 Za + Józefa Głombik w I rocznicę śmierci